Fiyat aralığı: itibaren için

Burak Aydın

Gayrimenkul Danışmanı en Keller Williams Cadde

Gayrimenkul Satışında doğru zaman, doğru fiyat, güvenilir ve şeffaf süreç yönetimi için bizi arayın

Bir gayrimenkul danışmanının görevi, evinizin camına satılık ilanı asılması, gazeteye ilan verilmesi ve bir kaç alıcıya evinizin gösterilmesinden çok daha fazlasıdır.

Sürecin başından sonuna kadar sizinle birlikte olan, satış işlemlerinizin pürüzsüz bir şekilde tamamlanması ve evinizin doğru fiyattan satılmasını da gayrimenkul danışmanının görevidir.

Bir Gayrimenkul Danışmanı bölgesini ne kadar iyi tanırsa, müşterilerine o kadar iyi yardımcı olabilir. Bu yüzden bir uzmanlık bölgesi seçimi önemlidir.

Biz uzmanlık bölgesi olarak 25 senedir yaşadığımız, çevredeki değişimi yakından takip ettiğimiz Ataşehir Bölgesini seçtik. Bu bölgedeki tüm satılık ve kiralık portföyleri, yakinen takip ediyor ve analiz ediyoruz. Dolayısı ile Ataşehir bölgesinde mülkünü satmak isteyen bir ev sahibi bizden danışmanlık talep ettiği zaman, mülkün piyasa koşullarında hangi fiyattan, ne kadar süre içinde satılabilieceği konusunda hızlı ve doğru bilgi verebiliyoruz

Sizde Ataşehirdeki mülkünüzü doğru fiyat ve doğru zamanda, sorunsuz bir işlem süreci ile satmak için bizi arayın.

Burak AYDIN 
0 545 215 6288
Whatsapp ile mesaj gönderin

—————————————————————————————–

The task of a real estate agent is much more than just posting a sale on the window of your home, placing an ad in the listing portal and showing your home to a few buyers.

It is also the duty of the real estate consultant who is with you from the beginning to the end of the process to ensure that your sales transactions are completed smoothly and that your home is sold at the right price.

The better a Real Estate Agent knows his territory, the better he can help his clients. Therefore, the selection of a specialization area is important.

We have chosen Ataşehir Region, where we have been living for 25 years and closely monitoring the changes in the environment. We closely monitor and analyze all the sale and rental portfolios in this region. Therefore, when a home owner who wants to sell his property in Ataşehir asks for consultancy from us, we can provide fast and accurate information about the price and how long the property can be sold under market conditions.

You call us to sell your property in Ataşehir at the right price and at the right time with a hassle-free process.

Burak Aydın
0 545 215 6288

Send message with Whatsapp

TEMAS Burak Aydın

Göre sırala: